Paylaş | 

N97 Tanıtım...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
letsqo
Yönetici
Yönetici

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 29
              Nerden Nerden : Nereye
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 01/07/10
            Hobi Hobi : Futbol Cinsiyet Cinsiyet : Erkek

MesajKonu: N97 Tanıtım...   Salı Eyl. 21, 2010 10:54 am

Arkadaşlar Bende N97 Kullanıcısıyım Gayet memnunum.
Dez Avantajı varmı diye sorsalar Sadece Büyük Olması derim..

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

A-GPS ve Paylaşım

Nokia N97 dünyanın en gelişmiş mobil bilgisayarı olarak lanse edildi. QWERTY klavyeye ile 3.5” dokunmatik ekrana sahip internet bağlantısı ve paylaşım özellikleriyle dikkat çekiyor. Tanıtımındaysa vurgulanan konu “social location”. Bütünleşik A-GPS algılayıcısı ve elektronik pusulasıyla konumunuzu tespit ediyor. Nokia N97 kolayca sosyal ağlardaki bilgilerinizi, durumunuzu güncellemenize ve arkadaşlarınızla gerek konumunuz gerekse de fotoğraf, video gibi dosyalarınızı paylaşmanıza olanak verir.

Geniş Ekran ve Internet Olanakları

16:9 geniş ekran sayesinde web servis ve favori sitelerinizin widget araçlarıyla arayüzü kişiselleştirebilirsiniz. Tarayıcı aracılığıyla internette gezinebilir, flash videoları izleyebilir ve oyunlar oynayabilirsiniz.

İster Dokunun İster Klavye Kullanın

İsterseniz sahip olduğu QWERTY klavye ile SMS, e-posta ya da herhangi bir yazı gönderin isterseniz dokunmatik ekran arayüzü ile bu keyfi yaşayın.

Doldur Doldurabildiğin Kadar

Nokia N97 48 GB depolamayı destekliyor. 32 GB dahili hafızası bulunan ürün 16 GB micro-SD kart ile genişletilebiliyor.

Bu büyük hafızayı müzikle doldurup 1,5 Güne kadar müzik dinleyebilirsiniz. Nokia N97 yüksek kalite Carl Zeiss merceği ile 5 megapiksel kameraya sahip. DVD kalitesinde video yakalama özelliğine sahip. Ortam dosyalarınızı HSDPA ve WLAN üzerinden paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı profilini gör http://pvpler.forum.st

N97 Tanıtım...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası