MSN Destek Hattı Uyeols10
MSN Destek Hattı Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  DostDost  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
SlyTrans
MSN Destek Hattı Vote_lcapMSN Destek Hattı Voting_barMSN Destek Hattı Vote_rcap 
SoLcieR
letsqo
TheBar
σgυzнαη
Buqs
MehTeVaS
ForumPvpciler
Wandetta
veysel001

MSN Destek Hattı

2 posters
YazarMesaj
σgυzнαη
*

σgυzнαη

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 18
              Nerden Nerden : Nereye :?
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 21/09/10
            Hobi Hobi : Forumumu düzenlemek Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Lakap Lakap : σgυzнαη
Takım Takım : MSN Destek Hattı E4e3b5716ebbcc5ab03bdda458ae56b0

MSN Destek Hattı Empty
MesajKonu: MSN Destek Hattı   MSN Destek Hattı EmptySalı Eyl. 21, 2010 11:44 am

Sitenizde belirlediğiniz bir yerde Msn simgesi gözükecek. Kişi sizinle iletişime geçmek istediğinde Ziyaretçi mi yoksa bir mail hesabıyla mı giriş yapacağını soracak. Kişi istediği şekilde sizin msn adresinizde kayıtlı olmadığı halde size ileti yazabilecek ve görüşmeniz başlayacaktır.

Bu tarz bir Online MSN Destek hattı kurmak isterseniz ilk iş olarak size ulaşılacak bir msn hesabınız olmalı. Hesabı olmayan yoktur herhalde ... MSN Destek Hattı Tongue

Öncelikle [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresinden hesabımıza giriş yapıyoruz.

Maillerimizi okumak için vakit kaybetmiyoruz ve hemen adres satırına alttaki linki kopyalıyoruz ve enter tuşuna basıyoruz.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Gelen ekrandan aşağıdaki rsmi takip edin.

MSN Destek Hattı 28404483rw5

MSN Destek Hattı 33087218xr9

Kaydet dedikten sonra aynı sayfa ekranda kalacak ve biz aynı sayfadan, HTML Oluştur yazan yere tıklıyoruz..

Anlık ileti penceresi
Düğme
Durum simgesi

şeklinde 3 seçenek gelecek. Sitemizde hangi seçeneğin görünmesini istiyorsak onu seçiyoruz..

Hemen altında boyutları ve renkleri ayarlıyoruz. Bu kısımları resimlemedim, bakınca anlaşılıyor zaten..

Bu ayarlarımız bittikten sonra en altta iframe kodlarını göreceksiniz. Bu iframe kodlarını, MSN Online hattının sitenizin neresinde görünmesini istiyorsanız oraya ekleyin. Hepsi bu kadar.

Artık siz bu HTML kod oluşturduğunuz MSN hesabınızda online iken size listenizde olmayan ziyaretçileriniz anlık ileti gönderebilecek. Ben bir süredir test edip kullanıyorum. Gayet iyi ve işe yarıyor..

Hepinize kolay gelsin..
http://onliemerkez.forum.st
MehTeVaS
Yardımcı Yönetici
Yardımcı Yönetici
MehTeVaS

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 5
              Nerden Nerden : Ordan Burdan
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 10/09/10
            Hobi Hobi : knıght oynamak hack crack yapmak Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Lakap Lakap : Hacker
Takım Takım : MSN Destek Hattı D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

MSN Destek Hattı Empty
MesajKonu: Geri: MSN Destek Hattı   MSN Destek Hattı EmptyCuma Eyl. 24, 2010 8:39 am

güzel Paylasım
σgυzнαη
*

σgυzнαη

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 18
              Nerden Nerden : Nereye :?
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 21/09/10
            Hobi Hobi : Forumumu düzenlemek Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Lakap Lakap : σgυzнαη
Takım Takım : MSN Destek Hattı E4e3b5716ebbcc5ab03bdda458ae56b0

MSN Destek Hattı Empty
MesajKonu: Geri: MSN Destek Hattı   MSN Destek Hattı EmptyCuma Eyl. 24, 2010 1:41 pm

Very Happy İmzanı Alıom Very Happy

Bu arada beni hala admin yapmamısın yönetim panelinide Hadi Baskan msn'e gel dedin yoktun
http://onliemerkez.forum.st

MSN Destek Hattı
1 sayfadaki 1 sayfası