Güzel nickler :) Uyeols10
 Güzel nickler :) Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  DostDost  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
SlyTrans
 Güzel nickler :) Vote_lcap Güzel nickler :) Voting_bar Güzel nickler :) Vote_rcap 
SoLcieR
 Güzel nickler :) Vote_lcap Güzel nickler :) Voting_bar Güzel nickler :) Vote_rcap 
letsqo
TheBar
σgυzнαη
Buqs
MehTeVaS
ForumPvpciler
Wandetta
veysel001

Güzel nickler :)

YazarMesaj
TheBar
**

TheBar

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 21
              Nerden Nerden : Trabzon
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 22/08/10
            Hobi Hobi : Paintbal Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Lakap Lakap : Bargest:)

Güzel nickler :) Empty
MesajKonu: Güzel nickler :)    Güzel nickler :) EmptyPaz Eyl. 19, 2010 3:57 am

SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL’Lar önde qider..

BENİ BİLEN BİLİR.TANIYAN TANIR.İSTEYEN KALIR.İSTEMEYEN YOL ALIR..Kaynakwh: kapak edici nicklerimm

sévgım sınırsız anlayabıléné, dostluğum sonsuz payla$abıléné $£N haRiKaa$ıN aMa ßénım olduğun $ürece......!

beni eskiler tanır,yeniler örnek alır.görenler anlatır: görmeyenlerde gözlerini kapatıp hayal etmekle kalır

Gelme bana canın sağolsun, dönme bana yolun açık olsun, ben şimdi başka kalplerdeyim. bUdA SaNa KaPaK oLsUn..

Sêvdâ êktîm îhâñêtî ßî¢îÿørûm , ¢øk Sêvmî$tîm î$tê ßûñâ ÿâñîÿørûm , vâzgê¢îLmêz Sâñdîñ Sêñ kêñdîñî Sâñâ ñøktâ køÿûÿørûm

ßir Köpeğim Wardı ßæna Coq SAĞDIKTI ßİR sEVGİlİM wardı Köpeğim Kadar oLamadı.!!!

$ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktur..! Kaynakwh: kapak edici nicklerimm

iN$aNLaR VaRDıR SéVGiY£ LaYıKTıR ! iN$aNLaR VaRDıR SéVGiNiN £N YüCéSiNi V€RSéND€ A$aĞLıKTıR ...

LaF soKmaYa kaLKma kaPaK oLuRSuN, uĞRa$Ma eTiKet oLuRsuN, Yav$aMa KöPéK oLuR$uN iN$aN oL ßeLKi YaNıMDa Y£R ßuLurSuN......!!!

Güzel nickler :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  güzel sw içeri